פיתוח עסקי ושיווק

כדי לתקשר אפקטיבית עם הלקוחות שלנו, חייבים לעצור ולברר עם עצמנו: מיהם הלקוחות בעצם? מהו קהל היעד? מהי מטרת העסק? אלו השאלות שמהן בונים תכנית שיווקית.

מניסיוני, הנחת יסודות חזקים ונכונים לעסק מאפשרת לו לממש את הפוטנציאל האמיתי שלו – זה שלא בא לידי מימוש בהתנהלות הקיימת. לעולם לא מאוחר מדי לבצע פיתוח עסקי, ואת הבנייה הזו אפשר לבצע גם בעסק שקיים שנים ארוכות.

לשם כך, אנו נקיים פגישת היכרות שלאחריה ננתח את העסק לעומק, נבחן את ההצלחות, ונזהה את האתגרים שעומדים בפניכם בתחום השיווק. אל מול התנהלות העסק, נייצר אסטרטגיה שיווקית עם דגש על פתרון בעיות ונהלים ממוקדים. בין אם אתם עסק קטן או גדול, מדריך התנהלות הגיוני ויעיל יעזור לכם להימנע מטעויות ולהגיע להצלחות.

 

הנגשה טכנולוגית

אם יש משהו שמשבר הקורונה המחיש, זה שנוכחות באינטרנט היא חובה לכל עסק. כיום יותר מתמיד, לקוחות מוצאים עסקים, מתקשרים איתם ומזמינים מוצרים ברשת. מנגד, אינספור עסקים נהדרים נקלעו לקשיים רק בגלל שאי אפשר למצוא אותם באופן מקוון.

החדשות הטובות הן שעכשיו התפנה זמן לחדש מסלול מחדש ולעדכן את העסק שלכם כך שיהיה נגיש, מושך ועדכני. אנו נבחן את העסק ונתאים את הנוכחות הדיגיטלית שהכי נכונה ללקוחות שלכם – החל מרשתות חברתיות ואתר אינטרנט ייעודי, המשך בדיוור ישיר ופגישות זום, וכלה במידע שיווקי ופרסומי, טיפים, ועוד. בסוף התהליך, העסק שלכם כבר לא יהיה כבול למקום: הוא יהיה זמין לעולם, ונגיש לכל לקוח. 

מיתוג ובידול

המותג שלכם הוא יותר מהצבע של הלוגו: הוא הזהות שלכם. מיתוג נכון לוקח בחשבון את החוויה הויזואלית של הלקוח מהשנייה שהוא נכנס לעסק ועד למכירה ושיווק לקוחות. מיתוג מותאם וידידותי יגדיל לכם את המכירות, יפתח בפניכם שווקים חדשים, יקנה לכם איכות אמינות בעיני הלקוחות, ויעודד אותם להאמין בכם ולבצע קניות חוזרות.

כחלק משירותי הפיתוח העסקי, השיווק והפרסום שאני מציעה, אנו נייצר לעסק שלכם זהות מיתוגית ברורה, עם שפה חזותית כוללת שתשדר את המסרים הנכונים עבורכם בכל פלטפורמה שהיא – שפה שתייצר וגם תענה על ציפיות של הלקוח. יחד נגדיר את כל סממני העסק, כולל צבעים, לוגו, גופנים, סמלים גרפיים, סגנון כתיבה ועוד, כך שיבדלו אתכם באופן זכיר וייחודי, ידגישו את היתרונות שלכם על המתחרים, ויעניקו לכם תמורה כלכלית על ההשקעה.

 

ניהול מכירות

גם כשניהלתי את מערך המכירות של חברת שילוח בינלאומית בניו יורק וסגרתי אחוז גבוה מאוד של מכירות, טענתי שאני לא "אשת מכירות". כי מכירה לא קשורה להישגים שלי – אלא לצרכים של הלקוח.

כדי לנהל מערך מכירות מוצלח, דרוש חיבור אמיתי ללקוח, עם חשיבה מעמיקה על צרכיו ופתרונות פתוחים וכנים מצדך שמייצרים אצלו אמון וביטחון.

סדנת המכירות שלי תפורה למידותיכם. אנו נעבוד על בניית קשר נכון עם הלקוח, הגדלת מכירות, ואיך לגרום ללקוח לפנות אליכם (=אחוזי סגירה גבוהים יותר) במקום שאתם תנחתו עליו ללא התראה (cold calls). נתייחס גם לחשש מכישלון ולצליחת התנגדויות: אנרגיה חיובית ותחושה עצמית טובה תמיד יובילו לביטחון והומור, ומשם למכירה. לבסוף נלמד איך כותבים ומשגרים הצעת מחיר מקצועית, מתי ואיך לבצע טיפול מעקב, ואיך לסגור עסקה על הצד הטוב ביותר.

 

ייעוץ ארגוני

העסק מרגיש תקוע? יש הכנסות אך אין רווחים? מאמצי שיווק אדירים לא מצליחים לרתום את הלקוחות לטובתכם? זו הנקודה שבה עלינו להיכנס לעובי הקורה של העסק ולבנות תכנית מפורטת לשינוי, או במילים אחרות: ייעוץ אסטרטגי.

בתהליך הייעוץ הארגוני, אנו נתמקד בשיפור מוקדי הרווח, ונייצר אסטרטגיה ארוכת טווח לצמיחה של העסק. כולם יודעים שצריך למקסם רווחים ולצמצם הוצאות – אך תופתעו לגלות כמה כסף בורח לכם על משכורות מיותרות, פרסום בלתי-מותאם לעסק ושירותים נלווים שלא תורמים לשורה התחתונה. ייעול העסק ירים לא רק את הרווחיות שלכם, אלא גם את מקום העבודה עצמו, שיהפוך נעים ויצרני יותר עבור העובדים; ועבודה לפי ספר נהלים הגיוני תפנה לכם זמן להתעסק הן בעסק, והן בפנאי.